Úvod > Fórum > Internet > MiraScreen

MiraScreen

04.02.2017 09:20
příspěvků:46

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, nemáte někdo zkušenosti s "krabičkou" MiraScreen? Pořád nemůžu přijít na to, jak toto "zařízení" propojit s TV LG která má Miracast. Když MiraScreen zapojím do TV tak na HDMI vstupu mi v TV nic nenajede, úvodní obrazovka se neobjeví což by se podle videí z youtube objevit měla. Už jsem prohlédl spoustu videí na youtube ale žádná rada co by mi pomohla tam nebyla, nebo jsem ji nenašel. Každému na videu ta úvodní obrazovka na TV okamžitě najela. Děkuji za případné rady

04.02.2017 10:58
ověřen
příspěvků:4 972
Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
04.02.2017 15:39
příspěvků:46

Tento manual mi k tomu dali,ale nejsem schopen to na TV LG rozjet,uz jsem z toho zoufalej :-)

04.02.2017 15:41
ověřen
příspěvků:4 972

A nastavuješ na TV vstup HDMI ?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
04.02.2017 21:39
příspěvků:46

Samozřejmě bych rád nastavil HDMI vstup, ale když dám seznam vstupů, tak právě HDMI mám neaktivní, jak kdyby MiraScreen nebyl vůbec v TV zapojen a při tom samozřejmě zapojen je.

05.02.2017 06:20
ověřen
příspěvků:4 972

Tomu nerozumím. Já když na TV nastavím HDMI do kterého není nic připojeno, tak se to přepne na HDMI a zmizí obraz.

To znamená, že se to přepne i bez signálu.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
06.02.2017 16:22
příspěvků:46

Tak už se mi to podařilo asi po 3 hodinách "hraní", děkuji moc za pomoc. Jsem teda tímto "přístrojem" celkem zklamán, ale asi jsem naivně od něj čekal příliš

06.02.2017 16:34
ověřen
příspěvků:4 972

Tak většínou je chyba mezi židlí a klávesnicí. Hlavně že se povedlo! :-)

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
07.02.2017 10:53
příspěvků:46

V tomto případě mezi sedačkou a TV

14.04.2018 07:44
příspěvků:1

Zdravím, jak dsi tedy ten problém vyřešil? Možná mám stejný problém :-D

14.04.2018 09:35
ověřen
příspěvků:4 972

Po více než roce se asi neozve.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace