Úvod > Fórum > Hardware > PC - desktopové počítače > Potřebuji poradit s chlazením procesoru

Potřebuji poradit s chlazením procesoru

10.01.2017 22:24
příspěvků:1

Dobrý den, nedávno jsem měnil chladič procesoru (dostal jsem od kamaráda) a když jsem nasazoval druhý chladič, tak jsem na jedné straně urval takový ten černý plast, do kterého se zacvakává chlazení (vypadá to, že drží na základní desce).

Chci se zeptat, jestli je možné to nějak opravit (třeba nějaký fígl po domácku). Pokud to možné není, chci se zeptat, jestli dostanu i plastový držák, jestli-že si zakoupím nové chlazení, popřípadě jaké zakoupit.

Základní deska - Gigabyte GA-M61PME-S2P - nForce 430

Procesor - AMD Athlon(tm) x2 250 - 3GHz
Děkuji.

11.01.2017 02:36
ověřen
příspěvků:2 090

Něco podobného jsem "opravil" plastovou stahovací páskou provlečenou oběma díly ve vhodných místech. Fotku bohužel nedodám, protože ona základní deska už je na SD (z úplně jiných důvodů než závada chladiče a její následky).

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
12.01.2017 09:59
příspěvků:2

Pokud je v plastu do místa do hloubky, mohl bys zkusit vrut do dřeva, tím bys to stáhnul.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace