Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Po instalaci win 7 se seká pc a flash videa

Po instalaci win 7 se seká pc a flash videa

07.01.2017 09:49
příspěvků:4

Zdravím mám takovej problém, se vším sem si zatím poradil, ale s tímhle bohužel už nevím. Mám doma jeden starší pc na kterej sem preinstaloval kopii win 7, po reinstalaci se strašně seká(cca 3 měsíce z5 fungoval uplně bez problému prohlížení webem videa vše hladce přitom HW je pořad stejné,kontrola disku byla v pořádku,(stav: dobry) k pc jsem akorád přidal větrak ale to bych řekl že že nemá co dočinění s problémem, níže dokládám sestavu , jedná se o 1,5GB Ram

07.01.2017 09:51
příspěvků:4

pc potřebuji pouze na internet, nevíte prosím někdo co s tím ?

07.01.2017 10:19
ověřen
příspěvků:2 090

Ovladač GK je nainstalovaný?
Jinak 1,5GB RAM není na W7 nic moc.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
09.01.2017 15:29
příspěvků:4

vím že 1,5GB není na win 7 moc ale kompa mam pro mamku a té stačí na net a nějaky ty flash hry a videa, jak říkám před půl rokem nebyl problém spustit na tehle sestavě film, jenže pul roku pc stal takže reinstal byl nutnej, a ted ani to video na youtube nejede

Jinak ovladač GK nainstalován je ATI x1600

jestli to nějak pomůže, cs 1.6 šel uplně v pohodě, ted při spuštění mapky zamrzne a sotva se hejbne postava.. už fakt nevím co s tím skoušel jsem včera vyměnit ram za 2GB to samé, celkově se seká celej prohlížeč vytížení CPU skáče mezi 25-78 jen na prohližeči,

napadla mě další možnost, seškvařená pasta na procesoru. mohlo by to mít nějakej vliv ? jen přece se cca rok a půl neměnila

09.01.2017 15:30
příspěvků:4
satam | 07.01.2017 10:19

Ovladač GK je nainstalovaný?
Jinak 1,5GB RAM není na W7 nic moc.

ano je nainstalován radeon x1600
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace