Upoutávka
Úvod > Fórum > Hardware > Problém s PC

Problém s PC

17.08.2016 16:04
příspěvků:1

Dobrý den.

Jen tak z recese jsem dal do kupy pc který mi už doma leží pár měsícu. Vše běhá v pohodě jenom hrání nenáročných her a přehrávaní videí děla problémy. Po softwarové stránce není určitě žádná chyba. Nainstalované drivery všech součástek i nainstalovaná DirectX i Microsfot visual C++ atd. Například u hry se začne co 15 vteřin sekat video i zvuk na 5 vteřin a pak zase 15 vteřin jede normálně a tak pořád dokola. U videa na 720p se občas zasekne. (cca co 1 minuta na 1-2 vteřiny) Na menší rozlišení ne. Díval jsem se na teplotu procesoru a všech komponentu a jsou v pořádku i při hraní, ale vytíženost procesoru je při hraní her velmi vysoka. CPU je vytíženo na nějakých 30-80 procent( těch 15 vteřin jak jsem psal) a pak na 5 vteřin( těch 5 vteřin co se seká hra) 100 procent. Asi určitě to bude grafickou kartou protože je to nejaka low-endová ATI radeon. Zajímalo by mě jestli případě že grafika nestíha, tak se děje to co popisuji. (vysoké využití procesoru, záseky atd.) Nebo to muže byt i HDD nebo paměti RAM. Windows legální Windows 7 ultimate. Požadavky na hru vždy splňuji alespoň na střední detaily. Ale hlavní je že když jsem dal do PC svou herní grafiku ze svého druhého PC tak to dělalo i přesto. Možná že důvodem bude i problém u CPU.

Prosím o radu. Děkuji

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace