Úvod > Fórum > Ostatní > divné praskání ve zdroji

divné praskání ve zdroji

29.05.2016 23:15
ověřen
příspěvků:270

DObrý den , po roce se mi ve zroji ozval praskavý zvuk pouze v zátěži zapl , jsem hru CS:GO a ve zdroji se ozval praskavý zvuk , když jsem zdroj schladil externím větrákem , zvuk přestal.

Nevíte co by to mohlo být ?

Dělalo mi to minulé léto a v zimě přestalo je moýné že to je kvuli teplotám ? mám dát zdroj raději k reklamaci ?

Nic :D
30.05.2016 09:49
ověřen
příspěvků:4 972

Mohl by to být uvolněný kondenzátor, pokud můžeš, tak reklamuj.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
30.05.2016 16:50
ověřen
příspěvků:270

No nejdivnější je na tom že když to schladím , tak to přestane ...

No v nejbližší době to reklamuji , teď momentálně PC potřebuji , naštěstí ne na nic náročného ..

Nic :D
30.05.2016 17:00
ověřen
příspěvků:4 972

Tohle opravdu může být uvolněný kondenzátor, kde se ten kontakt chová dle teploty. Ale to je asi na tebe moc.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace