Úvod > Fórum > Hardware > Intel T3500 za iný?

Intel T3500 za iný?

24.01.2016 11:49
příspěvků:2

Dobrý deň, vlastním nb s chipsetom Intel GL40, procesor je tam momentálne Intel T3500 2,1GHz, socket PGA478 ...

moja otázka spočíva, existuje nejaký lepší procesor od spomínanej T3500, určený pre túto dosku, aby fungoval ? rozmýšľam nad výberom T6600, ale nevyznám sa v rozdielnosti týchto procesorov. Za odpoveď vďaka.

24.01.2016 12:05
ověřen
příspěvků:2 090

Typ notebooku (prosím co nejpřesněji)??

Jinak s T6600 si moc nepomůžeš, spíš vůbec, neboť ty procesory jsou prakticky až na detaily rovnocenné.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
24.01.2016 15:38
příspěvků:2

Mám Samsung RV510-A02 :-) čo si od toho sľubujem, tak trošku vyšší výkon oproti tomu čo je, nie som ani hráč hier, nb používam zväčša len na kancelársku prácu, internet, sledovanie videí.

Procesorov som našiel dosť, od frekvencií 1,6 - 3,0 ... ja sa obávam, aká môže byť kompatibilita procesora. Lebo neviem, či keď kúpim nejaký lepší, na ten socket, či vlastne pôjde, nie som expert v tejto oblasti, tak sa radšej spýtam.

Čo by ste mi odporúčili ako náhradu za pôvodný ? aby som nekúpil nejakú blbosť a tiež aby bol tam bol aj nejaký nárast výkonu :-)

24.01.2016 20:19
ověřen
příspěvků:2 090

Obávám se, že Tě nepotěším. Samsung nevydává seznam podporovaných CPU pro notebooky a veškerá doporučení, která jsem na netu našel, jsou velmi opatrná a výměnu CPU v Tvém notebooku označují za riziko a loterii. Takže to zůstane na Tobě - buď nechat tak, jak je, nebo jít do rizika s tím, že Tě ten "lepší" CPU nepůjde. Jsou zmiňovány i potíže s BIOSem, který často "náhradu" nezkousne.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace