Upoutávka
Úvod > Fórum > Inzerce, bazar > Prodám ESD Microsoft Office 2010 Standart

Prodám ESD Microsoft Office 2010 Standart

16.03.2015 19:38
příspěvků:1

Nová elektronická licence ESD pro Microsoft Office 2010 Standart.

Cena 1499Kč
Nejčastější dotazy:
co všechno obdržím při koupi?

elektronickou licenci (klíč) ve formě certifikátu, odkaz ke stažení ISO obrazu instalace prověřeného obsahu

jedná se o licenci trvalou nebo časově omezenou?

licence je vydávána nově po koupi a je časově neomezená, lze ji používat po celou dobu životnosti pc nebo změny programu za novější.

je součástí koupě COA štítek (nálepka) se sériovým číslem?

Ne, jedná se o elektronickou licenci, vše obdržíte emailem, certifikát, odkaz ke stažení ISO souboru, pokud máte zájem o krabicovou verzi, která obsahuje štítek, ptejte se na dostupnost produktu emailem.

mohu nainstalovat software na jakýkoli počítač?

ano, licence (soubory instalace) jsou určené jak pro nové tak pro používané počítače , nově lze instalovat operační systémy Windows 7 a 8 taky na produkty značky Apple.

jakou mám jistotu ,že licence je pravá?

součástí koupě je podrobný návod instalace a aktivace produktu včetně postupu jak ověřit, že se jedná o pravou licenci

jedná se o licenci OEM?

ne, jedná se o licenci RETAIL (maloobchodní), lze ji v případě poškození pc přenést na další stanici.

mohu licenci používat na více PC zároveň?

ne, licence je určena vždy pouze pro jednu stanici, chcete li více stanic, je potřeba koupit více licencí, na každý PC 1 licence, v případě že budete používat licenci na více pc zároveň, dojde k zablokování a zneplatnění licence pro porušení smluvních podmínek.

za jak dlouho obdržím licenci?

přestože se snažíme vydávat licence obratem po zakoupení, tak oficiální lhůta je 48 hodin od obdržení platby na našem účtu. V případě objednávky ve dnech pátek a víkendy se lhůta dodání může protáhnout!

mohu zakoupit libovolnou jazykovou instalaci?

ano, instalaci můžete mít v libovolné jazykové verzi, při koupi je potřeba uvést do zprávy o jakou jazykovou a bitovou verzi (32/64bit) máte zájem.

jak mohu produkt zaplatit?
převodem případně na dobírku.

nelze mi aktivovat klíč online, případně mám jiný problém, co mám dělat?

jelikož si velmi vážíme našich zákazníků, jsme plně k dispozici přes online připojení, dejte nám vědět a pomocí emailu (martin919@seznam.cz) si dohodneme čas připojení, abychom Vám pomohli s Vaším problémem.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace