Upoutávka
Úvod > Fórum > Internet > Internetová komunikace > Přenos internetového připojení

Přenos internetového připojení

15.05.2017 20:33
příspěvků:1

Prosím o radu a nejlépe přesný návod, jak propojím 2 budovy přes wifi síť. Budovy jsou od sebe vzdáleny cca 200m, mezi budovami nejsou žádné překážky. Prosím tedy o ''návod'', jak síť přesměrovat, která zařízení koupit, atd. Díky koc

16.05.2017 04:39
ověřen
příspěvků:4 972

Pořiď si do druhé budovy internet a nevymýšlej kraviny.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
19.05.2017 06:33
příspěvků:272

Ve tvém případě bude lepší, když nějakému známému hodíš něco na pivko a on ti to udělá. :-)

19.05.2017 06:35
ověřen
příspěvků:4 972

Obávám se, že to nebude ani jednoduché a jistě dražší než nové připojení. Navíc se jedná o vzdálenost 200m, takže bude asi třeba povolení telekomunikačního úřadu.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
19.05.2017 06:54
příspěvků:272

Samozřejmě že to bude dražší i když bude mít práci zadarmo.

Bral jsem v potaz to, že bere wifi jako krajní řešení, kdy nemá jiné ekvivlentní možnosti. :-) Já taky měl na výběr mezi telefoním drátem a wifi...no raději jsem se rozhodl pro wifi...i když to je přes 500m :-D

19.05.2017 06:56
ověřen
příspěvků:4 972

Tak mu napiš co k tomu potřebuje!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace