Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Nefunguje mi displej na notebooku po tom co jsem zapojil monitor.

Nefunguje mi displej na notebooku po tom co jsem zapojil monitor.

28.12.2023 11:30
příspěvků:4

pripojil jsem monitor pres HDMI do notebooku a prestal uplne fungovat displej na notebooku i po odpojení monitoru, restartování, a dalších věcích se displej na notebooku nechce nahodit. notebook ale jinak funguje mam prave k nemu pripojený monitor ale jak rikam nejde mi jen displej na notebooku i po tom co jsem psal nahore. byl bych rád za každou pomoc.Děkuji

01.01.2024 19:35
příspěvků:88

Zkusil bych použít Win+P a zvolit duplikovat. pokud to bude ok tak opět Win+P a jen obrazovka počitače.

03.01.2024 16:56
příspěvků:4

to uz jsem zskousel ale proste se to nechce zapnout

04.01.2024 21:34
příspěvků:2

Pc může být nastaven aby pouštěl obraz jen do monitoru. Zkus se podívat do nastavení zobrazení.

Odpověď na problém možná najdeš i zde: https://h30434.www3.hp.com/t5/Notebook-Video-Display-and-Touch/Laptop-screen-goes-black-when-external-monitor-plugged-in/td-p/7214981

Pokud máš problémy s angličtinou, použij překladač vestavěný v chrome prohlížeči

05.01.2024 20:14
příspěvků:4

diky ale muj problem je ze i po odpojeni externiho monitoru z notebooku se nechce displej na notebooku zapnout takze nejaka skratka win+P nebo to co jsi poslal tak mi nepomuzu. proste jsem zapojil externi monitor pres hdmi do noteboku a display na notebooku prestal fungovat ale i po tom co jsem odpojil externi monitor tak se nechce displej na notebooku zapnout. diky popřípade za dalsi rady

27.01.2024 12:21
příspěvků:4

jo a diky ze jste mi nekodo nepomohl
nesnasim muj zivot se zabiju

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace