Úvod > Fórum > Ostatní > Pokec > Nechce se mi spustit pc.

Nechce se mi spustit pc.

22.04.2017 10:47
příspěvků:4

Pokouším se zapnout svůj počítač přes bednu jak je to normální ale vůbec mi nereaguje. Nevím proč. Včera jsem ťi vypnul zezadu, ale pak jsem to zapnul normálně, ale dnes po 4 hodinách to pořád nejde zapnout. Můžete mi poradit jak to mám zapnout prosím. Vše je zapojené jak me být i příslušenství, ale přesto se mi to nechce spustit. Děkuji.

22.04.2017 10:58
ověřen
příspěvků:4 972

Zadní vypínání může nekvalitní nebo starý zdroj poškodit. Zkus jiný zdroj.

Vzadu se to vypíná, jenom když se jede na dovolenou, nebo i do nemocnice - na delší dobu. Má to být stále zapnuté.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
22.04.2017 11:16
příspěvků:4

Ale dnes to ještě chvíli šlo ale po dvou hodinách uz ne

22.04.2017 11:21
ověřen
příspěvků:4 972

Já taky jednou odpoledne mluvil s babičkou a ráno už byla mrtvá.

Tohle na 99% vypadá na odpálený zdroj.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
22.04.2017 11:24
příspěvků:4

Né se toto stálo i včera ale nějak jsem to nahodil. Jaká je šance ze se to ještě nahodit.

22.04.2017 11:28
ověřen
příspěvků:4 972

Na zdroj to vypadá, ale přece jen by chyba mohla být i jinde. Těžko ale hledat, jediné co se dá dělat je zkusit jiný zdroj.

Ano i u vadného zdroje se děje, že jednou běží, jednou ne. Taky to mám PC, které jsem kdysi s vadným zdrojem zapínal i 30x než naskočil. Ale obecná rada to není.

Dle mého názoru to chce vyměnit zdroj.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
22.04.2017 11:50
příspěvků:4

Kolik asi tak stojí

22.04.2017 12:31
ověřen
příspěvků:4 972

To záleží na tom jaké máš PC. Třeba motor do Trabanta je podstatně levnější než motor do BMW :-)

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
22.04.2017 14:47
ověřen
příspěvků:2 090

Zkus si napřed nějaký určitě zdravý zdroj vypůjčit, ať máš jistotu. Ale také to tipuji na vadu zdroje.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace