Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Modrá obrazovka smrti, způsobeno ovladačem usbhub.sys - co dál?

Modrá obrazovka smrti, způsobeno ovladačem usbhub.sys - co dál?

17.07.2016 16:53
příspěvků:4

Dobrý den,

pro začátek chci říct, že moje znalosti počítačů končí u schopnosti nastavit si na tapetu obrázek koťátek.

Témeř každý den mi přeruší práci a celý počítač restartuje modrá obrazovka smrti a konečně jsem překonala lenost a začala to řešit. Stáhla jsem si bluescreenviewer a zjistila, že prakticky všechny ty "dumps" (nevím jak to přeložit) byly způsobeny ovladačem usbhub.sys. Takže teď už vím, čím to je a můžu to opravit! Haha. Ve správci zařízení mám spoustu řadičů usb (generic usb hub atd atd bla bla bla) a všechny prý pracují správně, mám je přesto aktualizovat? Nebo co mám vlastně dělat?

Předem díky za srozumitelné vysvětlení pro můj ženský mozek.

17.07.2016 17:39
ověřen
příspěvků:2 090

Vlož sem screen ze Správce zařízení

Ovladače USB odeber, restartuj PC a ony se sami znovu nainstalují. Mohlo by to pomoci.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
17.07.2016 18:12
příspěvků:4

Díky za radu, zkusím. Tady screen.

17.07.2016 21:00
ověřen
příspěvků:2 090

Nemáš náhodou zapojený nějaký USB rozbočovač? Zkus to bez něj, pokud je to možné.

Ve Správci vidím Složené zařízení USB, o co se jedná, co je to za zařízení?

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
17.07.2016 21:03
ověřen
příspěvků:4 972

Bluetooth je co?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
17.07.2016 21:12
ověřen
příspěvků:2 090

Není předmětem dotazu, raději bych teď neřešil, až vyřešíme USB.

Tedy alespoň pokud se nejedná o USB Bluetooth, ale ze Správce je zřejmé, že se jedná o NTB a tam bude Bluetooth integrovaný. Ale možná, že by stálo za zkoušku ho zakázat po dobu testování.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
17.07.2016 21:57
ověřen
příspěvků:4 972

Všechno se vším souvisí!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
18.07.2016 08:26
příspěvků:4
satam | 17.07.2016 21:00

Nemáš náhodou zapojený nějaký USB rozbočovač? Zkus to bez něj, pokud je to možné.

Ve Správci vidím Složené zařízení USB, o co se jedná, co je to za zařízení?

Zkusila jsem aktualizovat všechny ty ovladače, když to nepomůže, tak je zkusím odinstalovat a restartovat. Bluetooth vypnuto.

USB rozbočovač zapojený nemám, co je Složené zařízení USB nevím, nemám zapojeno vůbec nic, ani pitomou myš.

19.07.2016 13:20
příspěvků:513

Ahoj. Pozrel som cez google daný problém a ľudia vačšinou sa toho zbavili tým, že pustili inštaláciu windows a dali ho skontrolovať+opraviť a problém sa vyriešil. Čo tak to skúsiť? :-)

Daj potom vedieť ako si dopadla :-).

i5 6600k, MB: MSI mortar, Msi GTX 1060 Gaming X 6GB, 2x8GB ddr4 2133mhz, SSD Intel 535 120GB, 1TB SSHD + 640GB HDD,na vodnom chladeni cooler master seidon v2 vetrak Noctua 120mm industrial 3000rpm...Zallman 600W vychodena priemyslovka so zameranym na pc systemy, posledne dva roky uzsie zameranie na sietove systemy Cisco
21.07.2016 14:14
příspěvků:4

Zkusím a ozvu se, děkuju :-)

22.07.2016 06:56
příspěvků:4

Všechno se vším souvisí!

http://cargamesdownload.info http://cargamesdownload.info/bike-racing-games-free-download
22.07.2016 12:37
ověřen
příspěvků:2 090

pro ngomaichi: Pokud nemáš k věci něco smysluplného, nejlépe pořádnou radu, tak drž ústa a nevyjadřuj se. Tvůj příspěvek je prachsprostý SPAM!

A kdybys chtěl poukazovat na stejný příspěvek Bluespirita o něco výše, tak si laskavě uvědom, že on na něco reagoval, kdežto tys jen napsal blábol.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace