Úvod > Fórum > Hardware > Tipy na hardware - ohodnocení PC sestavy > Koupě nového PC/Ohodnocení mojí nové sestavy

Koupě nového PC/Ohodnocení mojí nové sestavy

17.09.2015 13:39
příspěvků:1

Ahoj, jelikož mi můj pravěký PC dosloužil, tak jsem se rozhodl koupit si nové PC. Hodně rád hraju hry a surfuju na netu, takže náplň práce na PC je jasná. :-)

Odkaz na sestavu: https://www.alfa.cz/basket.php?items=_2RZT01357Y01358F012ZHU012SUL011SDB012X8S012FDF012LM1012R6L01

Poprosil bych ohodnotit sestavu a taky poradit jestli se vyplatí jít do nového Intelu nebo ještě počkat.

Z mého starého PC si nic až na periferie nechávat nebudu, ani monitor, jelikož je to 7 let starý křáp, kterýmu i ten internet dělá problém. :-D

29.09.2015 08:25
ověřen
příspěvků:442

Ahoj,

pokud je dotaz stále aktuální, pak vybrané komponenty jsou poměrně dobře. Jen dle mého Skylake je zbytečně drahý a bral bych Haswell.

Potřebuješ poradit se sestavením PC?? 1) Založ si nové téma s vhodným názvem - např: PC, 20000,- s OS nebo Nový PC na hry do 17000,- atp. 2) Pokud možno piš slušně, přehledně a s diakritikou. 3) Popiš co nejvíce své požadavky: - cena, použití PC - s Operačním Systémem (zkráceně OS) nebo bez - periferie (myš, klávesnice, monitor, atd.), speciální požadavky (bez HDD, prosklená bočnice, barevně sladěno, velikost). V případě upgradu staršího PC vypiš všechny komponenty včetně zdroje (výrobce a výkon) a jeho stáří.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace