Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Instalace firmware

Instalace firmware

02.07.2016 13:51
příspěvků:18

Ahoj vsem,

muze mi nekdo poradit s instalaci firmware na pametovku fotaku?? Co se instalace samotne tyce, tak je mi vse jasne. Jde mi o to, ze stazeny soubor je v Zipu a ja pri jeho rozbaleni nevim, co vse mam na kartu nainstalovat a co ne. Jsou tam zrejme soubory pro ruzne typy aparatu a potom hlavni slozka...Jakym zpusobem tedy instalovat??

Diky a pekny den preji
Dan

02.07.2016 14:23
ověřen
příspěvků:4 972

Firmware se neinstaluje na kartu ale na ROM foťáku. Máš tam soubor instal, tím bych začal. Ale bylo by dobré, zeptat se na fóru foťáku. Tady fakt jasnovidce nenajdeš. Ani nenapíšeš, co je to za foťák, ale to je stejně jedno.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
02.07.2016 14:38
příspěvků:18

Ne ne, instaluje se prave pouze na kartu. Jinak bych do toho nesel :-)...http://www.magiclantern.fm/

02.07.2016 14:40
ověřen
příspěvků:4 972

Tak tomu fakt nerozumím :-(

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace