Úvod > Fórum > Software > Počítačové hry > fps ve hrách

fps ve hrách

13.04.2023 09:34
příspěvků:1

ahoj forum píšu ohledně pc kdyz jsem mel stary pc tak jsem mel lepsi fps kdyz jsem si ho upgradoval ale nikdy mi ten pc nejede na 100% ani na 80% a mam prostě lagy ale kdyz se kouknu na lidi ktery maji na yt stejny komponenty a maji dobry fps a nemaji zadny problem ale ja mam furt problem s fps jediny fivem a apex je vpohodě ale nic jineho neni lepsi moje veci v pc: amd fx8350 GPU:gtx970 4gb Ram: 16gb hdd 1tb zakladni zdroj m5a7bl LE

04.05.2023 12:17
příspěvků:4

Prověřil bych asi postupně takto:

1) chlazení - jestli ti jedou všechny větráky, jestli se něco nepřehřívá (CPU, GPU).

2) ovladače - jestli máš aktuální ovladače k těm novým komponentám

3) Herní nastavení - jestli jsi upgradoval HW, ověř, jestli máš ve hrách nastavené stejné detaily jako předtím. Jestli jsi např. změnil i monitor z Full HD na 4k a ve hře máš teď nastaveno 4k rozlišení, tak to samozřejmě vyžaduje vyšší výkon než Full HD.

Animovaná videa, HTML bannery, animované novoročenky, aplikace pro expozice a info kiosky - https://tomastimko.cz
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace