Úvod > Fórum > Hardware > PC - desktopové počítače > Čarovná klávesnice! Nikdy sem se s tímto nesetkal!

Čarovná klávesnice! Nikdy sem se s tímto nesetkal!

30.08.2013 19:55
ověřen
příspěvků:108

Zdravím, mám problém s klávesnicí připojenou přes PS/2. Funguje normálně, jen když píšu ve wordpadu, vše kromě kláves B a N funguje. Píšu třeba slovo "sen" napíšu SE a když chci N tak zmáčknu N a nic se neděje jen vyskočí tabulka jakoby ste klikni pravym tlačítkem, to je doprovázeno "windows zvukem". Když to zmáčknu zas zvuk se opakuje a tabulka problikne, když píšu zas nějaké jiné písmenko tak tabulka zmizí a je to v pohodě. Záhada je v tom že když zapnu Chrome, a vyhledavam něco v te kolonce uplně nahoře (http) tak vše jde. Opravdu to nechápu. A ještě mám prblém s druhou klávesnicí ta měla přetrhnutý drát tak sem ho zpájel, fungovala asi 30 min a pak zas nic...svítila ale bylo to jakoby seklé. Svítil CAPSLOCK ale po mačkání CAPSLOCKU nezhasínala, pro restartu ani neproblikla a nefunguje. Záhada je v tom že spoj je v pořádku. Ale tuto nefunkční asi vyhodím, já jen kdyby to bylo něco v PC abych ji zbytečnš nevyhazoval. Prosím poradte mi alespon s jednou. Děkuji s pozdravem Josef Kodytek.

Sestava: Intel Pentium D 925 3.00GHz,, dvoujádro RAM: 2,00 GB Dual-Channel DDR2 @ 267MHz (4-4-4-12) (planuji přidat 2GB) GK: Msi GeForce N520GT 1GB 350W zdroj HDD:149GB FUJITSU MAXTOR STM3160211AS ATA Device (SATA) MB: Gigabyte Technology Co., Ltd. P35-S3G (Socket 775) Windows 7 64-bit
30.08.2013 22:26
ověřen
příspěvků:67

Nenastavil jste si někde omylem nějakou funkci k určitým klávesám? P.S. nejsnazší řešení je použít obnovení systému do doby, kdy se tento problém nevyskytoval.

www.nonstop-pc.cz - nonstop servis PC a notebooků v Praze a jejím okolí
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace